O nás

Společnosti Interiéry Vintrlík vznikla v roce 2007, jako montážní firma pro větší výrobce kuchyní a vestavných skříní. Již v roce 2008 se však zaměřila na vlastní výrobu, pronajala výrobnní prostory a  od té doby se již pecializuje na zakázkovou výrobu nábytku. Od roku 2019 nabýzím své služby bydotového designéra, kdy čerpám s nastřádaných zkušeností z výroby a vdělání jako designér nábytku a interiérů. Vždy se snažím k zakázkám přistopovat tak, aby naplnila veškerá očekávání klientů a splňovala veškeré egonomické požadavky na kvalitu bydlení.
 
 

Ing. Jiří Vintrlík

Již od dětství mě bavila práce se dřevem a jako malý jsem spoustu času trávil v dílně. Následně jsem se vyučil truhlářem pro výrobu nábytku, k výučnímu listu jsem přidal dále maturitu v nábytkářské výrobě a jelikož jem již plánoval, že vytvořím vlastní firmy zabývající se interéry, dokončil jsem své vzdělán studiem na Mendelově unerzitě oborem design nábytku a výrobky ze dřeva.
Svým klientů tedy mohu nabýdnou, že jejich interiér bude vytvořen jednak z pohledu designéra nábytku, tak z pohledu truhláře. Nestane se tedy, že navrhu něco co nepůjde následně realizovat ....